ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

Internetinėje parduotuvėje stilingi namai.lt galite atsiskaityti jums priimtiniausiu būdu: mokėjimo pavedimu, elektronine bankininkyste arba mokėjimo sistema „PayPal“, o taip pat artimiausiu metu prekes galėsite pirkti išsimokėtinai.

BANKO PAVEDIMU

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti stilinginamai.lt užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB AVVA GROUP

A/S: LT987300010129229840

Bankas: AB SWEDBANK

Įmonės kodas: 302613186

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.

ELEKTRONINE BANKININKYSTE

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje stilinginamai.lt už prekes galima  sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: hanza.net (AB bankas „Swedbank“), SEB internetas (AB „SEB bankas“), https://www.i-linija.lt  „AB DNB  bankas“),

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
  2. Stilinginamai.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patviritinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į stilinginamai.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę stilinginamai.lt neperduodami.